Edukacinė programa – Miško

Kelionės tikslas yra ne kilometrai, o ramybė. Truputį pristabdykime gyvenimą. Įkvėpsime tyro rudens į savo plaučius. Panirsime į rudenėjantį mišką visais pojūčiais. Keliausime labai iš lėto, po truputėlį mažindami streso lygį, iki tol, kol pasidarys ramu, o viduje tyku.

Zarasų – Visagino regiono vietos veiklos grupė, kartu su kolegomis Anykščių rajono vietos veiklos grupe, Molėtų rajono vietos veiklos grupe „Keisdamiesi keičiame” bei Anykščių miesto vietos veiklos grupe įgyvendina teritorinio bendradarbiavimo projektą „Subalansuota sveikatos turimo plėtra”, kurio tikslas skatinti subalansuotą sveikatos turizmo plėtrą bei vietos gyventojų socialinį aktyvumą. 

Miške žmogaus kūnas nurimsta, o po kurio laiko ima kvėpuoti tuo pačiu rimtu, kaip ir gamta. Pabuvus čia apima lengvasties ir pozityvumo jausmas. Kviečiame kartu šitai patirti.

Registruojamės ir spalio 8 d. 10 val. renkamės prie užrašo ZARASAI aikštelėje Kauno gatvės gale netoli kempingo. Patirtimi dalinsis Modestas Stumbrys – Lietuvos rekordininkas, šalčio bei giluminio kvėpavimo entuziastas ir šiaip žmogus.

Bilietų pirkti nereikia – renginys nemokamas.

BŪTINA REGISTRACIJA:
https://forms.gle/GEpGXHypgaDwyjDaA

Zarasų – Visagino regiono VVG informacija

Facebook Comments