Mūsų kaimas, mūsų namai, mūsų bendruomenė

Interaktyvi veikla – „Mūsų kaimas, mūsų namai, mūsų bendruomenė“.

Šia tema siųskite nuotraukas su trumpais komentarais el.p. stadviliai@gmail.com Jas talpinsime bendruomenės svetainėje ir Facebook paskyroje, rinksime gražiausias, o vėliau padarysime nuotraukų parodą bendruomenėje. Kvieskite savo draugus prisijungti.

Štadvilių bendruomenė dalyvauja projekte „Prisijungusi Lietuva“, kurio tikslas – padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu ir jo teikiamomis galimybėmis.

Projektas „Prisijungusi Lietuva“ realizuojamas visoje Lietuvoje ir yra nukreiptas į gausią gyventojų tikslinę grupę – apie 500 tūkst. asmenų, kurie vis dar nesinaudoja internetu arba kurių skaitmeniniai įgūdžiai yra nepakankami.

Facebook Comments