Startavo Bendruomenių Projektas „Bendradarbiavimas, Kultūrinės Ir Jaunimo Veiklos Skatinimas“

Šniukštų kaimo kartų bendrija, norėdama paskatinti Zarasų rajono bendruomenių aktyvumą, bendradarbiavimo, partnerystės iniciatyvas ir kūrybiškumą, kartu su partneriais – Zarasų rajono Sadūnų  kaimo bendruomene ir Zarasų rajono Samanių bendruomene „Dvargantis“, įgyvendina projektą „Bendradarbiavimas, kultūrinės ir jaunimo veiklos skatinimas“ pagal Zarasų – Visagino regiono vietos veiklos grupės strategijos priemonę „Bendradarbiavimas ir gebėjimų ugdymas, kultūrinės ir jaunimo veiklos skatinimas“.

Savaitgalį projektas startavo Šniukštų bendruomenėje – šeimos švente, skirta priminti apie būtinybę saugoti ir gerbti šeimos santykius, formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę.  Renginyje dalyvavo Šniukštų kaimo kartų bendrijos ir kaimyninių bendruomenių šeimos, projekto partnerių Samanių ir Sadūnų bendruomenių atstovai, svečiai iš Antazavės, Imbrado ir Avilių bendruomenių. Renginio metu vyko estafetės ir įvairios varžybos mažiausiems šeimos nariams. Vaikams renginys neprailgo, nes buvo įrengtas poilsio kampelis su persirengusiais personažais ir atrakcionais – pripučiami batutai, lauko žaidimų erdvė. Mažieji buvo pavaišinti saldžia vata ir ledais. Estafečių ir varžybų nugalėtojai buvo apdovanojami prizais. Vyresniems šeimos nariams ir suaugusiems buvo organizuota protmūšio viktorina „Pažink savo kraštą“, kurioje varžėsi šeimos iš Šniukštų, Imbrado, Antazavės, Sadūnų, Samanių bendruomenių. Prisiminimui visoms protmūšio viktorinoje dalyvaujančioms šeimoms – komandoms įteikti dalyvio suvenyrai. Geriausiais viktorinoje pripažinta Imbrado komanda, antrieji liko Samanių bendruomenės atstovai, treti – renginio šeimininkai, ketvirti – Sadūnų jaunimo komanda ir penkti – vienu tašku atsilikę antazaviškiai.

Į renginį projekto partnerių atstovus atvežė ir iš renginio parvežė išnuomotas  autobusas.

Šiuo renginiu projekto veiklos, kaip ir vasara, nesibaigė. Liepos 10 dieną Samanių kaime bus  Kraštiečių šventė, o rugpjūčio mėnesį – vasaros palydų šventė „Sudie vasara 2021“ Sadūnų kaime.

Facebook Comments